Autor Tema: Neke moje rukotvorine  (Posjeta: 64334 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jure

• Član foruma
  • *
  • Liked: 1983
Odg: Neke moje rukotvorine
« Odgovori #1050 : 05. 03. 2018. 18:13 »
Pa ti si živ i još rezbariš!!!   ;D  Drago mi je da si se aktivira. Igle ne mogu falit na moru, pogotovo na panuli...  *zlatan zub*

Offline ribic28

• Član foruma
  • *
  • Liked: 225
« Odgovori #1051 : 05. 03. 2018. 19:56 »
Bok, Jure. Znaš da sam baš uzivo malo rezbarit. Tokarski stroj koji sam si napravio sam jedva pronašao u radioni a nisam ga koristio 3-4 g., pa dok sam našao boje pa kompresor ode dan.
Ovo me prijatelj pili već oho ho da mu napravim da proba sam on više panula pa ćemo vidit šta će bit
Napravio sam još jedno tijelo treba još ofarbat i zaštitu pa da probam i ja malo bucove čačkat s tim.

Offline Jure

• Član foruma
  • *
« Odgovori #1052 : 05. 03. 2018. 20:25 »
Sad nema stajanja...;) Ja sam jednu iglicu napravio prije tri godine za probu, a tek prije neki dan je oboja, ali ne i lakira. I ja sam se nagovara punih godinu dana i na kraju me poluprazna kutija za pastrve natirala da napravim nekoliko maleckih. Baš maloprije sam ih naoruža i čekam povoljan trenutak za test.

visitors can't see pics , please register or login

Offline nikolak

• Član foruma
  • *
  • Liked: 2275
« Odgovori #1053 : 05. 03. 2018. 21:59 »
Od svih radova koje sav vidio ikad rađenih ručno, meni su ovi tvoji najipresivniji. Teško mi se otet dojmu da u tvojim rukama leži velika lova..., al dobro..., neću dalje.   8)
keč & speč !

Offline Jure

• Član foruma
  • *
« Odgovori #1054 : 05. 03. 2018. 22:39 »
Hvala Nikola! Ne bih iša toliko daleko ipak. Od love ništa, pogotovo velike. Prespor je ovo posao da bi se ubirala neka velika lova... neko malo vještiji i poduzetniji bi mooožda nešto i napravio... ovako ostaje mi zabava u kojoj uživam s vremena na vrijeme. U budućnosti tko zna... možda dobijem otkaz pa ipak krenem proizvoditi piljevinu... *zlatan zub*
Kolega po skalpelu Zed je, nadam se, primjer da se može, jer radi zaista vrhunske varalice i volio bih da ih može dobro naplatiti. Prije neki dan sam ih imao u rukama... majstorski!!! Baš, baš!!!

Offline nikolak

• Član foruma
  • *
  • Liked: 2275
« Odgovori #1055 : 05. 03. 2018. 23:34 »
Dobio sam od ZEDa kad je došao na forum onog crnog žireka. Slažem se da također odlično radi i varkica je bonbon kojem ne opraštaju... Izvrsna varkica za plićake.
keč & speč !

Offline ribic28

• Član foruma
  • *
  • Liked: 225
« Odgovori #1056 : 07. 03. 2018. 17:09 »
Uf Jure svaka čast  *moj naklon.  Ovog što držiš prstima si napravio.... vrh.. #sok#
Meni su boje gotove( smrzle) pa moram kupovat sve ponovo
pa se čujemo jer ove tvoje baš lijepo pokrivaju.