Autor Tema: SVjetsko prvenstvo Južnoafrička republika 2017  (Posjeta: 4575 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dr. Alija

• ADMIN
  • *
  • Liked: 2346
Odg: SVjetsko prvenstvo Južnoafrička republika 2017
« Odgovori #75 : 28. 11. 2017. 23:26 »
Zanimljiv dio od 13.52  :)
Majstor u kontri potrga,onda skoro ubije sa ribom obojicu....ali dobro to je za neku drugu temu.
Inače sve te ribe bi išle ili za strunu pa u čamac,ili odmah iz vode na prsa .....ALI organizatori su izričito zatjevali da se svaka riba MORA podmetačem vaditi i da ne smiju bez njega na čamac (na pod) .
Zato i izgleda panično jer za te manje ribe oni to ne rade, ali sad su MORALI sve u podmetač !
Neke su saćili po zraku ko leptiriće, jer ga majstor prošlajsa brže nego se ovaj drugi sjeti da mora  :)

Inače prvi dan najbolja njihova ekipa je bila na jedanaestom mjestu  ;kavica;
nije važno šta sere ,nego tko sere

Offline LotsR

• Član foruma
  • *
  • Liked: 1163
« Odgovori #76 : 29. 11. 2017. 10:19 »
Glumci su baš imali srece druga dva dana. Mozda i vi za nekih 20g budete imali toliko sreće kao što oni imaju.  *moj naklon  *smijeha

Offline dalien

• Moderator
  • *
  • Liked: 2658
« Odgovori #77 : 29. 11. 2017. 13:10 »
Pravilo o obaveznom koristenju podmetača je po meni glupost, trebali su samo zabraniti da riba dira tepih kao u Major league fishing ako su već išli za time. Neka svatko za sebe procijeni da li mu ta riba znači ili ne za podmetač i da li je bolje dignuti ribu štapom ili čekati podmetač..
Otprilike kao da u tekmama gdje se lovi keder organizator naloži da nema prihvata u ruke već obavezno u podmetač.  Ovako smo imali situacije gdje imaš malog keepera (koji je bitan kao kuća!)koji je u dvije- tri sekunde pod čamcem i onda ga moraš držati u vodi da se koprca  i riskirati otkvačivanje dok partner ne dohvati podmetač.
Iako je i sam organizator na sastanku kapetana  napomenuo da je to regulativa koju moraju prakticirati na natjecanjima i da se tu može malo  "bend the rules" i ako se manja riba digne na flaks da ne dira tepih i da "završi u podmetaču" barem u jednom trenutku... koliko znam na prijašnjim svjetskim to pravilo "obaveznog podmetača" nije postojalo...

Dan 2

A evo nam i braće Rusa iako nema baš neke pretjerane akcije...

Never hate people who are jealous of you, but respect their jealousy. They're the ones who think you are better than them...

www.dalien-fishing.com

Offline Dr. Alija

• ADMIN
  • *
  • Liked: 2346
« Odgovori #78 : 29. 11. 2017. 21:47 »
Glumci su baš imali srece druga dva dana. Mozda i vi za nekih 20g budete imali toliko sreće kao što oni imaju.  *moj naklon  *smijeha

....pa moglo bi se reći ...isto kao i to ,da mi niti za 200 godina nećemo moći otići kao ljudi bilo kuda,a to ti je jedna od karika za rezultat nekakav.
Od opreme,korištenja sonara i svega ostalog što je jako bitno!
Na kraju rezultati su UKUPNI EKIPNI,tako da je dovoljno da su sve tri ekipe prosječno dobre za dobar plasman.
Žao mi je što i mi nismo imali mogućnost snimati ko glumci (ameri),pa bi puno toga bilo jasnije i malo drukčije bi se zaključivale i komentirale neke stvari .
Ovako svako vozi kako mu se sviđa ... inače.pogledaj pojedinačne plasmane po ekipama i kako to izgleda kad se zbroji....ILI oduzme  :)
nije važno šta sere ,nego tko sere

Offline LotsR

• Član foruma
  • *
  • Liked: 1163
« Odgovori #79 : 29. 11. 2017. 22:16 »
Nema se tu što extra zbrajati i oduzimati. Sve je vrlo jednostavno.... Oni su glumci a vi ste zadnji i basta  *brafo *lupi glavom* *miran  ;)