Autor Tema: SVjetsko prvenstvo Južnoafrička republika 2017  (Posjeta: 3433 )

pike i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mali ivica

• Član foruma
  • *
  • Liked: 47
Odg: SVjetsko prvenstvo Južnoafrička republika 2017
« Odgovori #60 : 15. 10. 2017. 19:31 »
Evo nam novog Dančeka. Kralj je mrtav neki živi kralj.zatvori temu #motorkabht
... ma zafrkava se , uopče nebu poletel...

Offline zabok

• ADMIN
  • *
  • Liked: 2474
    • FISHING CLUB ZAGORJE
« Odgovori #61 : 15. 10. 2017. 20:23 »
Vidim da ti loigka jebeno ide, iako si manga za bass ligu, a mi koji pojma nemamo, a usudimo sepitati drugo ne dobijemo, nego mange i strucnjake. Prvo teme o svjetskkm nije bilo nego samo za odabrane, onda sam pitao, a onda su poceli kibiceri srat u transu.
Pitam, dobijem odgovor da nemam pojma, ko ni oni koji pomisljaju na kritike, a onda je to popraceno s onim da im svaka cast kaj su uopce otisli. Pa jel je uspjeh odlazak na svjetsko zbog objektivne cijene kostanja ili je uspjeh biti zadnji.
Ne trinaesti na svijetu, nego zadnji na prvenstvu. Al bolji su od Slovenije recimo jer ovi nisu ni dosli. Jer po logici velikog manga strucnjaka, amerikanci su bili goli kurac na svjetu jer nisu uopce ni dosli do svjetskih prvenstava, a sad su eto premijerno imali srece.
A Hrvatska je premijerno odigrala na kvalitetu.
Pitat cemo u konzumu, jer tamo imaju smislenije odgovore.
Jer sam procital i neke tvoje odgovore po forumu, tebi fali jos par ispita da zavrsis osnovnu jelda?

TOČNO! i sad imaš hlađenje 10 dana
Siniša Kovačićek alias zabok

Offline Chelsea-ninja power

• Član foruma
  • *
  • Liked: 864
« Odgovori #62 : 16. 10. 2017. 08:49 »
Neko mora bit zadnji. To je istina. Upada u oci da je ekipa iz repke ove godine bila zadnja u ligi od sest ekipa. Jeli to ta kvaliteta? Koliko cujem nema nizih liga, ko u pecanju na plovak, onda je to stvarno tko ima novca, taj je reprezentativac?

To je pitanje? To je direktno omalovažavanje!
Pitanje bi bilo zašto se natjecatelji ne financiraju od saveza nego sami plaćaju SP a ne na način kako on govori da se lovom kupuje mjesto u repki.

Offline ZED

• Član foruma
  • *
  • Liked: 1062
« Odgovori #63 : 17. 10. 2017. 15:57 »
Čestitke ekipi repke. Malo zakasnio  ;zagiji

Offline Dr. Alija

• ADMIN
  • *
  • Liked: 2341
« Odgovori #64 : 23. 10. 2017. 23:52 »
Možda ste propustili činjenicu da sam/mo prvi dan bili četvrti od 39 ekipa.  (4,21,38) ...a ni drugi dan nije bio baš koma.
Faktor sreće nema veze sa plasmanom  *miran
Isto tako npr u Venezueli dvije ribe (6.60 i 7.29 ) nisu slučajne kao i plasman ekipe drugi dan -drugo mjesto.
Da smo prvi dan imali upis (a imali smo,samo je faktor nesreće uskočio),bili bi u medalji!!!
Na istom SP imamo najveću ribu,koja je i svjetski rekord po FIPSi !
Imamo u Portugalu drugo mjesto .
Imamo  i komentatore koji takve stvari ili ne znaju ili su im nebitne.
Kad stručnjak pita kako zadnjeplasirana ekipa u ligi ide na svjetsko ,ili ne zna, ili nema mozga....da skonta da se prošle sezone lovilo za plasman za odlazak ove godine na SP !!!
Evo ako netko ima viška novaca i misli da zna ,slobodno nek ih stavi na neku vodu pa ćemo se igrati svjetskog prvenstva ! (ja ionako imam previše, pa mogu glumiti sretnog sponzora nekome)  :)

Za ove normalne još jednom par informacija ...
...da je bio jebeno težak ribolov,jer je riba primala isključivo (i jedino) u kliku,a nakon toga je bilo samo POKUŠAVANJE uloviti neku mutavu ribu !
Riba je primala na ODREĐEN način prezentacije i sve ostalo je bilo promašaj !
Netko ko zna misliti svojom glavom može skontati da je to premalo vremena i previše vode,da bi u kliku odradio optimalno .
Dok isprobaš sve vrste prezentacije(a moraš jer su se mjenjale evidentno) prođe pola optimalnog vremena u kliku.
Još kad se uzjebe,pa u tom vremenu imaš dobru prezentaciju i loviš ribe kojima doslovce fali milimetar da su u mjeri i tu izgubiš pola sata na 10-15 riba koje nitko ni ne zna da si lovio jer nisu vagane, ili debelu koja ti se otkači i bolje ju je ne spominjati .
Ili kad rusi važu dvije ribe,a dvije kilske su im u spremniku krepale .... hmmmm
To su stvari koje ne znate,i nisu nikakve olakotne okolnosti ili opravdanja ....jednostavno je to tako.
Svatko normalan zna da se takve stvari dešavaju svima,a budali ionako ne možeš objasniti!
Isto tako osobno mi je jaaaako žao švaba koji su prva dva dana bili bomba ,da bi na kraju na istu šemu iscurili ....a bolje upućeni znaju kako oni IDU na SP....da to zanju lajbeki po dućanima imali bi temu za sranje po švabama  *zlatan zub*

O trudu,vremenu i odricanju  ....glupo je govoriti ,jer tko nije probao ne zna kako je  *miran

Na istu šemu zdravko pita ...pošto je lovila HR repka,kao hrvatski državljan IMA PRAVO PITATI jer se tiče i njega.
A ja bi ga/ih pitao ...zašto na bilo koji način nije pitao prije odlaska jel može kako pomoći, da i sam sudjeluje u podršci  DRŽAVNOJ ekipi  *miran (ne tražim komentar,čak nije ni poželjan)....samo primjećujem da se selektira kad treba (i na koji način) sudjelovati kao član HR !

Svako jutro smo ustajali u 5 h,a išli leći (ovi koji mogu spavati ) oko ponoći ili kasnije.
Klopu koju smo imali na čamcima,u pravilu smo vraćali netaknutu ... ili smo jeli na brzinu dok smo se vozili na drugu poziciju!
Stajati na čamcu koji se ljulja cjeli dan ,i ubijati se od bacanja da ti se kičma i ruke doslovce raspadaju ...ma zajebancija čista  *to je to

Kako god bilo, dali smo sve od sebe ...jer svatko normalan koji je otišao tamo to je i radio... i nije otišao vozati se čamcima,fotkati krajolik i drkati na neke ekipe koje STVARNO imaju novaca i podršku (saveza,države,prijatelja,lajbeka po dućanima,itd itd )....možda u kontekstu ovog zadnjeg,zamolba za ove koji znaju i mogu bolje ....odite bilo gdje i osvjetlajte nam obraz,u bilo čemu .
Bili bi vam beskrajno zahvalni,a osobno bi vam pomogao/li u okviru svojih mogućnosti !

Ako nekoga zanima nešto vezano za ovo SP u JAR-u,rado ću odgovoriti  *ale avijaticar
nije važno šta sere ,nego tko sere

Offline Dr. Alija

• ADMIN
  • *
  • Liked: 2341
« Odgovori #65 : 26. 10. 2017. 10:17 »
                                                          #cisti#

Očistio sam temu od postova koji nemaju veze sa SP u JAR-u.
Sva elaboriranja pravilnika,nečije inteligencije,školovanja,teorija zavjere i jataka ....dogovorite isključivo na PP pa razglabajte po dućanima ili gdje već to radite !
Teme su naslovljene, pa sa minimumom pismenosti iz samog naslova se vidi o ČEMU je tema.... SVE i SVATKO izvan teme se miče ako nema veze sa temom.
Filozofski postovi sa sranjima i onda jednom rečenicom  vezanom za temu neće se editirati, nego biti uklonjeni .

nije važno šta sere ,nego tko sere

Offline dalien

• Moderator
  • *
  • Liked: 2631
« Odgovori #66 : 12. 11. 2017. 06:54 »
Team USA trening...
Never hate people who are jealous of you, but respect their jealousy. They're the ones who think you are better than them...

www.dalien-fishing.com

Offline dalien

• Moderator
  • *
« Odgovori #67 : 12. 11. 2017. 08:51 »
Ovo je bio poseban moment .
Mike Milligan kapetan reprezentacije JARA i moj "best capetan buddy" iz Italije mi je uručio njihov orginalan njihov dres sa isprintanim imenom na svečanoj večeri! Samo još jedan dokaz do kojih detalja je organizacija funkcionirala
visitors can't see pics , please register or login

Još jedna zanimljivost...od 78 ribolovaca meksikanac i ja smo bili izvučeni na testiranje droga...
Tako da sumnjam da ću moći nastupiti u Meksiku   *zlatan zub*
visitors can't see pics , please register or login
Never hate people who are jealous of you, but respect their jealousy. They're the ones who think you are better than them...

www.dalien-fishing.com

Online Ozi

• Član foruma
  • *
  • Liked: 706
« Odgovori #68 : 14. 11. 2017. 10:04 »
Bijela boja im je vrlo zastupljena, zanimljivo. Teško je donijeti neke zaključke, pogotovo meni koji ne lovim bassa, ali ovako kao laiku iz priloženog bih rekao da stalno mijenjaju i donose dobre odluke kada je u pitanju pozicija. Koliko vidim od prepreka i izbočenja najviše vole one umjetne. Homework je majka.

Offline dalien

• Moderator
  • *
« Odgovori #69 : 14. 11. 2017. 11:21 »
Ozman, ovo zasad nije nikakva egzotika, na slične mamce i na gotovo istim mjestima smo i mi bili...i većina ekipa!
Bijela boja i chartruse su osnovne za voblere, spinnerbaite, chatterbaite, swim jigove...pogotovo ako je voda sa štihom. Mazda je isto dobivao na bijeli twitch vobler, ja na  blagi chartruse...
Sad dolazi zanimljiv dio kad će objavljivati snimke sa turnira...
Kako su nesretni kada piknu ribu...Roumbanis kaže Watsonu kada je zakačio ovu zadnju čontu: "Jesi znao da je tako velika riba..nisam...onda se nemoj uzrujavati"

www.dalien-fishing.com

Online Ozi

• Član foruma
  • *
  • Liked: 706
« Odgovori #70 : 14. 11. 2017. 11:43 »
Bring it on, ovo je baš zanimljivo. Mislio sam da su za bassa samo zelene i zagasite boje. Znači to je isto s providnošću vode i specifično baš bijelom bojom kao i kod brancina. Kad zamuti imam kutiju samo s bijelim gumama i drugu s bijelim voblerima.

U iščekivanju nastavka.. :)

Offline dalien

• Moderator
  • *
« Odgovori #71 : 14. 11. 2017. 12:08 »
Znači to je isto s providnošću vode i specifično baš bijelom bojom kao i kod brancina.

Sa time i sa prehranom, ako loviš baseve koji su fokusirani na  kedere i voda je lagano špric, nijanse bijele su top of the pops... Sve ove gore varalice imitiraju kedere tako da je je to sve skupa logično...
Može biti razlike ako bacaš u obalu gdje su fokusirani isključivo na sunčanice, onda može nešto zagasitije...

www.dalien-fishing.com

Offline dalien

• Moderator
  • *
« Odgovori #72 : 14. 11. 2017. 12:16 »
Još jedna stvar poučna iz ovog videa, da su lovili samo na tvrdoj obali(molovi, beton itd...)...Nas je moja veza iz JAR-a malo previše usmjerio u trsku(na ovim snimkama kao da je nema *zlatan zub*) gdje se očito nismo proslavili i u startu izgubili previše vremena skupa sa danima treninga, iako smo svaki dan bili i na ovim donjim pozicijama, ali kad je već prošao klik...to je sigurno jedna od stvari gdje smo pogriješili!

Znam također da je Watson ključne ribe uhvatio flipajući "laydowns" (panjeve), sigurno će se vidjeti u narednim filmićima to je isto šablona koju nitko tamo nije spominjao sve dok mi to on osobno nije rekao zadnji dan nakon vaganja...

www.dalien-fishing.com

Offline dalien

• Moderator
  • *
« Odgovori #73 : Danas u 04:51 »
Dan 1...čak se i mazda vidi na 3:52 iza Watsona  *zlatan zub*
ugl pridneni mamci, mali flukovi, jigovi i Brush hawg na nekoj rugbi glavi...

www.dalien-fishing.com

Offline DUGI

• Član foruma
  • *
  • Liked: 1361
« Odgovori #74 : Danas u 10:38 »
neznaju se ameri ni podmetačem služiti... ;rigam;