Autor Tema: GARBOLINO ŠPINERSKI ASORTIMAN  (Posjeta: 22470 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Odg: GARBOLINO ŠPINERSKI ASORTIMAN
« Odgovori #15 u: 20. 10. 2015. 19:33 »
***Garbolino Avenger 233cm 7-30g***

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #16 u: 23. 10. 2015. 16:41 »
***Garbolino Reactiv Lure – PROMO PRODAJA***
Serija testnih Garbolino špinerskih štapova koja nije u dućanu ostala duže od 48h – Reactiv Lure ponovo je od idućeg tjedna dostupna u Topfishingu i to u svim dostupnim dužinama i gramažama koje kreću od udarnih dužina i akcija za Ultra light ribolov, Light ribolov, pa sve do Medium i Heavy izvedbi. 
Bitno je svakako spomenuti da će prvih 7 dana od dana izlaganja prodavati po promotivnoj cijeni u kojoj ćete ostvarivati 20% popusta za gotovinsko plaćanje.
Radi se o štapovima koji težinom spadaju u light spinning kategoriju te je izuzetno komotno loviti s Garbolino Reactiv serijom, a blankovi napravljen od HR carbona su ekstremno brzi i jaki.
1.   REACTIV LURE - 2m10 - #UL - 2/12Gr – 386,90kn – 309,52kn PROMO PRODAJA
2.   REACTIV LURE - 2m10 - #L - 7/20Gr – 374,90kn – 299,92kn PROMO PRODAJA
3.   REACTIV LURE - 2m10 - #M - 10/30Gr – 389,90kn – 311,92kn PROMO PRODAJA
4.   REACTIV LURE - 2m40 - #H - 15/50Gr – 449,90kn – 359,92kn PROMO PRODAJA
5.   REACTIV LURE - 2m40 - #M - 10/30Gr – 439,90kn – 351,92kn PROMO PRODAJA
6.   REACTIV LURE - 2m70 - #H - 15/50Gr – 479,90kn – 383,92kn PROMO PRODAJA
7.   REACTIV LURE - 2m70 - #M - 10/30Gr -  469,90kn – 375,92kn PROMO PRODAJA

Isto tako ovim putem Vas obavještavamo da za 2 tjedna dolazi na lager i druga serija varaličarskih štapova Garbospin Sprint Lure kao i prava poslastica za UL ribolov Garbolino Altima dužine 2,10m i akcije bacanja od 0,5-5 grama za kojeg saznajemo da je štap od kojeg dah staje! Uvjerili smo se da Garbolino radi odlične UL štapove, a za ovaj model su rekli da im je to TOP UL proizvod za 2016. godinu. Jedva čekamo da ih protresemo već kada smo se uspjeli izboriti za manju količinu noviteta za iduću godinu.
Što se tiče Reactiv Lure serije, nudimo Vam mogućnost i rezervacije istog putem poziva na broj telefona: 01/5531-477, putem Facebook stranice Topfishing Zagreb ili Garbolino Fishing Croatia, putem našeg maila: topfishing.zagreb@gmail.com ili pak osobnim dolaskom u trgovinu!
BISTRO SVIM ŠPINERIMA!

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #17 u: 24. 10. 2015. 13:39 »
UL ŠTAPOVI U DOLASKU
***Garbolino ALTIMA UL 2,10cm 0,5-5g i 3-10g***
Iako Garbolino izbacuje čak 3 serije UL štapova  iduće godine za jednog glavni čovjek Garbolina – Jerome Mio tvrdi da je štap san snova. Prvenstveno zbog njegove male težine, a druga stvar je zbog jedinstvene drške zbog kojeg je s ovim štapom vrlo ugodno loviti i baratati - prenosimo njegove riječi.
Tokom idućeg tjedna dolazi nam minimalna količina primjeraka 210cm/0,5-5 grama te 210cm/3-10grama.
Lakša verzija koštati će oko 115e, a jača oko 130e. Možda izborimo promo cijenu...
U prilogu je nekoliko fotografija koje smo dobili od Garbolinovaca, a nama najiskrenije ova drška ne ulijeva previše povjerenja (debela je nekak), tako da jedva čekamo da vidimo o čemu se radi i koje su prednosti iste...

Offline blinker

• Član foruma
  • *
« Odgovori #18 u: 25. 10. 2015. 18:02 »
Drška sigurno nije čarobna. To što je tako debela možda znači da ima nešto u njoj, zbog čega daje bolje informacije sa vrha štapa, a takav sistem poznat je već iz nekih drugih štapova, koje ne smijem ovdje reklamirati.
Ja ustvari volim biti uz vodu. Štap nosim zato da bi me zvali ribolovcem a ne budalom koja hoda kraj vode.

dan_ban

• Gost
« Odgovori #19 u: 25. 10. 2015. 18:23 »
gotovo sigurno je da je drška šuplja i pravljena od recimo fiberglasa, spoj je unutar haltera, odnosno pokriven spužvicom ispred njega, a promjer naštekanog dijela se vidi na rolhalteru, SK2 splitted.

takvo što je imao npr šekspir trion spin, kao i mnogostruko skuplji komadi daiwa i kojekakvih čarobnih štapića iz hogwartsa u škotskoj..pletivo preko nje je ništa drugo doli obično mazanje očiju, odavna nema dovoljno rentabilnog pluta, a kamoli pristojne kvalitete..

sve u svemu, još jedna mazarija očiju za instant peglanje kartica.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #20 u: 26. 10. 2015. 17:49 »
Vedran Pavlov je preko vikenda je po prvi puta lovio s Garbolino Game Excellence-om 250cm lignje i spipe. Štap ga je oduševio, a uskoro očekujemo i nekoliko njegovih riječi s kojima će vam što vjerodostojnije opisati Garbolino Game Excellence 250cm.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #21 u: 27. 10. 2015. 19:21 »
***Garbolino Game Excellence 250cm u rukama Vedrana Pavlova***
Vedran Pavlov je danas poslao kratki opis štapa koji glasi:
"S nestrpljenjem smo dočekali prvi odlazak na more s novim Garbolino Game Excellence 2m50 u futroli. Ciljana lovina bile su sipe i lignje tako da me najviše interesiralo da li će mi odgovarati ova duža varijanta štapa s obzirom da sam u lovu glavonožaca s obale navikao na nešto kraće štapove. Ta se karakteristika štapa pokazala kao jedna od najvećih prednosti jer sam u kombinaciji s tankom upredenicom uspio postići osjetno duži izbačaj laganih skosavica što nam je u nekim situacijama značilo i ulov više. Super osjetljiv vrh štapa uz ogromnu rezervu snage u "kičmi" odradio je sjajan posao u izbacivanju skosavica, a ono što me zasigurno najviše oduševilo je detekcija svega što se dešava pod morem preko vrha i ostatka blanka štapa. Od najsitnijeg kvrckanja skosavicom po kamenju, prelaska preko polja trave do samog griza...Game Excellence prenosi informaciju savršeno. Osjetljiv i precizan vrh pokazao se u punoj raskoši prilikom privlačenja sipa i liganja amortizirajući svaki pokušaj krakatih stvorenja da se pumpanjem oslobode skosavice pucanjem krakova tako da štap u principu sam odrađuje posao čak i kod većih primjeraka. Garbolino Game Excellence osvojio me na prvi ribolov i sigurno postaje moj prvi izbor u narednom periodu u ribolovu sipa i liganja laganim skosavicama s obale".

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #22 u: 29. 10. 2015. 19:45 »
***Garbolino Game Hunter 250cm 1-7g***
http://topfishing.hr/…/ul-rock-fi…/game-hunter-microlure/642
Vjerojatno najpopularniji Garbolino UL – L štap Game Hunter u dužini 250cm ponovo je došao na lager - na žalost posljednji puta.
Uspjeli smo povući zadnjih 9 štapova iz Francuske tako da su jedno vrijeme ponovo dobavljivi u Topfishingu po cijeni od 520,11kn za gotovinu!
Info i narudžbe: 01/5531-477, Jablanska 82, Rudeš

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #23 u: 31. 10. 2015. 21:03 »
***Garbolino Reactiv serija - AKCIJA 20%***
http://topfishing.hr/product/edit/2835
Izvanredna prilika za sve špinere koji traže ozbiljan štap za ribolov, a ne pate na Fuji ili KR koncept. Reactiv serija garbolinovih štapova su, bez dvojbe, najlakši štapovi za spin koje imamo u ponudi, a napravljeni su od extra jakog HR carbona zbog čega su blankovi iznimno snažni i strahovito brzi, a kvalitetne Eva vodilice koje su specifičnog dizajna perfektno prenose strunu ili upredenicu. Od light spina pa sve do heavya, ponuda Reactiva je dovoljno široka da svaki pasionirani ribolovac može pronaći štap koji će odgovarati njegovim najdražim tehnikama. Na slici je model 2.10m duljine i akcije od 5-20g koji je ''težak'' nevjerojatnih 110g i ima strašnu moć bacanja varalica. Reactiv Lure, na sreću ultralajtaša, postoji i u još lakšoj varijanti koja dolazi idući tjedan, a akcija istih je do 12g. Još jedna posebnost Reactiva jest što je svaka varijatna posebno dizajnirana, npr. light varijanta je napravljena u crno narančastoj kombinaciji, medium u garbo plavo crnoj kombinaciji, heavy spin u bordo crveno crnoj kombinaciji, a za UL seriju koju s nestrpljenjem iščekujemo znati ćemo idući tjedan.

Ponuda štapova:
Reactiv Lure 210cm 7-20g *374,90kn* -20% = 299,92kn
Reactiv Lure 210cm 10-30g *389,90kn* -20% = 311,92kn
Reactiv Lure 240cm 10-30g *439,90kn* -20% = 351,92kn
Reactiv Lure 240cm 15-50g *439,90kn* -20% = 351,92kn
Reactiv Lure 270cm 10-30g *469,90kn* -20% = 375,92kn
Reactiv Lure 270cm 15-50g *489,90kn* -20% = 391,92kn

Akcija vrijedi za gotovinsko plaćanje ili pouzećem.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #24 u: 01. 11. 2015. 20:57 »
***Garbolino Altima 210cm 0,5-8g***

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #25 u: 03. 11. 2015. 13:15 »
KUTAK ZA SPINN RIBOLOV
***Garbolino UL Altima 210cm 0,5-8g***
Pogledajte što smo izvukli s dna na Altimu!
Jedinstven, lagan, a neopisivo jak štap...
Pošto su "Ribnjaci Kupa" očistili rijeku Stojnicu koja napaja ribnjake s vodom, dno je prekriveno s granama i tako je Era zapeo za jednu od njih..

Otpor prilikom izvlačenja bio je zaista veliki, ali štap je svojom žilavošću i paraboličnom akcijom (ovdje se baš ne vidi, ali savijen je i u dršci) uspio privlačiti granu k obali...

Mislili smo da je neka manja grana u pitanju, ali iznenadili smo se nakon što smo ju navukli na suho...
Altima je definitivno prilikom izvlačenja dokazala kvalitetu karbona!

Granu smo "ulovili" na Sakurinog Slit Shada koji odlično pali na Stojnici!
P.S. Uskoro više info o Stojnici i mogućem ribolovu na njoj...

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #26 u: 04. 11. 2015. 12:39 »
UL SPINN RIBOLOV
***Garbolino Reactiv Lure 210cm 2-12g***
http://topfishing.hr/proizvod/spining/reactiv-lure/2835
Ultra light ribolov u Hrvatskoj živi veliki interes od strane svih ribolovaca, a sve više od plovkaroša i feederaša.
Naime, radi se o vrlo zanimljivoj tehnici ribolova za koju su za uspješan ribolov dovoljni štap, rola i nekoliko paketića Sakurinih Slit shadova s jigg glavama. Najčešća lovna riba ovom tehnikom su grgeči, štukice, klenovi, a može vam se zaletiti i smuđ kao što se i nama na testiranju Garbolinovog Reactiv Lure-a 210cm/2-10g.
Radi se o posebno laganom štapiću (104 grama) i brzom „štapiću“ koji se trenutno nalazi na promotivnoj prodaji i cijena mu je 295,21kn za gotovinsko plaćanje.
Ukoliko vam nije potreban štap poput poslastice Game Excellence-a ili pak nove Altime, Reactiv lure navedena serija će biti i više nego solidan izbor.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #27 u: 07. 11. 2015. 19:41 »
***Mihael Guliš i Garbolino Avenger LS 2,58m 15-40g***
Vrsni plovkaroš i seniosrki reprezentativac u „lovu ribe udicom na plovak“ Mihael Gulaš član i natjecatelj ŠRD „Rak“ iz Rakitja u slobodno vrijeme i varaličari.
Za novu smuđevsku sezonu si je uzeo Garbolino štap iz serije Avenger dužine 2,58m i akcije bacanja od 15-40grama, a o istom nam je poslao i nekoliko riječi iz prve ruke koje su nas obradovale. 

„Na prvi pogled štap je nešto jači od deklaracije i po mojoj procjeni je cca 60 grama. Progresivne je akcije s jakom "kičmom“ koja čuva puno rezervne snage što je vrlo bitno u špinerskom ribolovu na rijekama, a jedva sam dočekao trenutak kada ću ga isprobati.
Upravo danas sam ga prvi puta izveo s ribom bogatu rijeku Savu na kojoj baš danas nije primalo, ali sam ga ipak uspio "krstiti" s ovim lijepim smuđem! Iako nije bio kapitalac, veseli s obzirom da nitko nije ništa ulovio, a i upisao sam Avengera na prvom ribolovu. Već današnjeg ribolova sam primjetio da štap odlično baca, super čita dno, a ono što me najviše dojmilo jest snaga i izdržljivost blanka kojeg sam malo isprobao kada mi je silikonac zapeo za dno, čisto iz znatiželje - blank je stvarno jak!
Osobno mogu  preporučiti ovaj štap svima koji ciljaju na višu srednju klasu štapova jer Garbolino Avenger s Fuji vodilicama, kvalitetnim blankom i završnom obradom definitivno opravdava cijenu od 500 i nešto kuna.
Dečki iz Garba su još jednom dokazali da rade odlične štapove i vjerujem da će napraviti sjajan posao s Avengerom koji je od nedavno dostupan našim špinerima“.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #28 u: 20. 11. 2015. 12:25 »
***Garbolino Avenger 258cm 15-40g***
Berislav Skledar, inače šaranaš, a po nove špiner, član ŠRD „Šaran“ Zaprešić danas je svoju artiljeriu oplemenio za još jedan krasan spinn štap iz Garbolino kuće.
Radi se o „best buy“ Garbolino modelu štapa – Avenger LS koji je opremljen s Fuji vodilicama, a Berislav je uzeo model 258cm i akcije bacanja od 15-40 grama koji će mu služiti za ribolov štuke i smuđa. Vjerujemo da ovaj blank ima moć izvući i soma ukoliko zagrize jer držeći i pigajući ovaj štap na „suhom“ dobivate povjerenje u snagu istog.
Želimo Berislavu da nam se idući puta pohvali s kapitalnim smuđem sa prekrasnog, dubokog i čistog jezera Zajarki!

Offline blinker

• Član foruma
  • *
« Odgovori #29 u: 22. 11. 2015. 13:35 »
***Garbolino Game Hunter 250cm 1-7g***
http://topfishing.hr/…/ul-rock-fi…/game-hunter-microlure/642
Vjerojatno najpopularniji Garbolino UL – L štap Game Hunter u dužini 250cm ponovo je došao na lager - na žalost posljednji puta.
Uspjeli smo povući zadnjih 9 štapova iz Francuske tako da su jedno vrijeme ponovo dobavljivi u Topfishingu po cijeni od 520,11kn za gotovinu!

Ajde ako uspijete povući po jedan zadnji od  10-30 i 15-40, ili bar ovaj drugi, mjesto u raju vam garantiram...
Ja ustvari volim biti uz vodu. Štap nosim zato da bi me zvali ribolovcem a ne budalom koja hoda kraj vode.