Autor Tema: UL Game excellence - nasljednik Game Hunetra u najfinijoj izvedbi!!!  (Posjeta: 10400 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Blinker, kojeg Game Huntera trebate?
Avenger dolazi tek u prodaju iduće godine, imam ga u dućanu. To čak niti nije nasljednik Game Huntera jer je identičan blank, samo je razlika u malo u dršci.
Game Excellence je napravljen na inicijativu ribolovaca da štap mora biti finiji i elegantniji, a kako se kod nas sve više i više javlja potreba za takvim štapovima, ovo će biti odlična zamjena. Upravo i iz tog razloga nam je Garbolino odobrio promo cijenu da Game Excllenca što je više moguće približimo cijeni Game Huntera  koji je kod nas definitivno bio najprodavaniji štap prošle godine.
Pozdrav!   

Offline blinker

• Član foruma
  • *
TopFishing, Game exellence je umjesto microlura. Game huntera 2,10 10-30gr. i 2,45 15-40gr. više nema, jel tako? E, umjesto njih je sada Avenger, ako sam dobro skontao. To sam i rekao, sve isto samo druga boja, koja mi se ne sviđa, i drukčija drška. Ja imam starog microlura, 2,20 1-7gr. kojim sam vrlo zadovoljan pa bih i ova dva gore spomenuta a koliko vidim njih još ima samo u Češkoj i cijena je cca. 1300 kruna za manji i 1500 za veći. pa eto...kad bi bilo kod vas narafski da bih uzeo radije nego da gnjavim pajdu da ih traži po Češkoj, ali već sam vas proljetos pitao i rekli ste da ih nećete imati jer se više ne proizvode. I to je to...
Ja ustvari volim biti uz vodu. Štap nosim zato da bi me zvali ribolovcem a ne budalom koja hoda kraj vode.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Nema ih više da tako da ga ne možemo nabaviti...

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Ekipa, nakon manjih problema oko transporta, štapovi su danas napokon stigli u Topfishing! Od ponedeljka možete doći po rezervirane, a oni koji ih žele pogledati neka požure jer će se brzo rasprodat.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Garbolino Game Excellence u akciji!

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Dostupno još samo 5 komada od njih 40!

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Dobro jutro špineri!
Lagano ubacujemo i 250cm Game Excellence u igru, a uskoro će www.spineri.com dati svoje mišljenje i usporedni test oba.
Kada biste si birali štap, biste li uzeli kraćeg ili dužeg?

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Ekipa, danas stiglo još 10 štapova!

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
>>>Ode još jedan Garbolino Game Excellence<<<
Danijel Čović – Chova u svojoj Garbo kolekciji UL štapova ima Garbolino Ghetto Ridera, Garbolino Game Huntera, a danas je došao po trenutno najpopualrniji UL štap na tržištu – Garbolino Game Excellence dužine 220cm i akcije bacanja od 1 - 7grama!
Cijena je i dalje 690,00kn za gotovinu, a redovna cijena mu je preko 1000kn!
Zanimljivo je spomenuti da primamo kartice od Zabe, Erste, Raiffeisena i PBZ-a do 12 rata bez kamata, a ukoliko ovaj štap privučete na samo 6 rata – mjesečno će vas koštati samo 127kn!!!
I tako sada nam je ostalo još samo 7 komada...
POŽURITE!!!

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
***Testiranje Garbolino Game Excellence 250cm 1-7g***
Goran Pišćak nakon što je uspješno testirao UL štap Garbolino Game Excellence u dužini 220cm i akcije bacanja od 1 – 7 grama, u ruke je uzeo isti štap samo 30cm duži!
Garbolino Game Excellence u dužini 250cm je štap totalno drugačije namjene, ali iste akcije – od 1-7 grama!
Uskoro će i Goran Pišćak (www.spineri.com) javno dati svoje mišljenje o ovome bacačkom stroju kojemu će cijena biti 890,00kn za keš...
Jučer ga je isprobao na rijeci Savi gdje je štap savršeno odradio posao, a bolen nije mogao odolijeti  Sakurinoj varalici Bomba Crank RL Peacock bass...
Dečki sa www.spineri.com –Goran i Robi su i dizajnirali ovu varalicu. Svaka čast!!!

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
***Game Excellence 250cm 1-7 grama***

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
***Garbolino Game Excellence 220cm 1-7g***
Danijel Čović - Chova jučer je po prvi puta na rijeci Savi isprobao Garbolino UL slatkiš - Game Excellence 220cm 1-7g!
Ostao je oduševljen i ovim putem mu se zahvaljujemo na poslanim fotografijama...

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
***Josip Pecigoš – Pepač kupio Garbolino Game Exdellence 250cm 1-7g***
http://topfishing.hr/proizvod/%C5%A1tapovi/game-excellence/629
Josip Pecigoš je ujutro posjetio u Topfishing. Došao je striktno pogledati štap o kojem je čuo u svom krugu prijatelja špinera samo riječi hvale vrijedne i pohvale. Ne hvale ga sigurno bez veze, a štap se i dokazao u rukama našeg Gorana Pišćaka koji je napisao krasnu recenziju opisavši ovaj model, ali i kraći od 220cm! Recenziju možete pročitati na www.spineri.com
Excellenci su istih akcija bacanja, ali totalno drugačijih namjena.
Game Excellence 250 cm je dalekometna artiljerija koja je po procjeni Gorana nešto jača od 7g. Opako dobro čita dno i nudi puno snage za vrijeme drila, a opet eleganciju u strahovito brzom blanku.
Josip Pecigoš je možda i jedini ribolovac svijeta koji ima dvije svjetske medalje u dvije različite tehnike ribolova: 2001 godine bio je pojedinačni prvak svijeta u šaranskom ribolovu (Italija), a 2010. godine svojoj uspješnoj karijeri dodao je i titulu pojedinačnog viceprvaka svijeta u ribolovu bassa u Portugalu 2010. godine!
Pepač je kupio Garbolino Game Excellence i kratko i jasno rekao – krasan štap. Jedva čekam da ga isprobam.
Nama je velika čast i zadovoljstvo što je Pepač odabrao Garbolino UL štap i nadamo se da će mu služiti svrsi dugi vremenski period!