Autor Tema: UL Game excellence - nasljednik Game Hunetra u najfinijoj izvedbi!!!  (Posjeta: 10402 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
***PROMO CIJENA: Garbolino Game Excellence 220cm 1-7g samo 690kn***
Štap čija se prva narudžba prodala u jednom danu i bez reklame i o kojem se u UL krugovima naveliko priča bit će uskoro ponovno dostupan.
Radi se o Garbolino UL štapu dužine 220cm i akcije bacanja od 1-7grama.
Game Excellence napravljen je od zahvalnog IM karbona i sa 8 kvalitetnih Fuji KLH vodilica i teži samo 102 grama u duljini 2,20 m! Da bi ovaj štap dobio još više na kvaliteti, osim što su inženjeri iz Garbolina dršku štapa opremili plutom i EVA spužvom za bolje prianjanje uz ruku, tu je i vrhunski Fuji split halter. Štap je izvrsne akcije, odlično čita dno, savršeno baca lagane jig glave, kao i manje voblere i površince. Kako bi prepoznavanje griza bilo još bolje, na vrhu se nalaze 2 namotaja narančastog konca koji poboljšavaju indikaciju griza.
Osim za slatkovodni ribolov UL ribolov grgeča, klenova, crvenperki, ili savskih mrena i klenova, ovaj će Francuz naći svoje mjesto i u light rock fishingu na moru, bilo da lovite pirke, ušate, glavoče, ili šarune i brancine (neotežanim) silikoncima.
Kako je Topfishing postao ekskluzivni zastupnik i distributer za hrvatsko tržište, ovaj štap će imati promo cijenu do 15.8., te istog nećete plaćati 999,90kn već 690kn za gotovinu, odnosno 766,90kn na bilo koju od kartca.
Dolazi nam na lager svega 20 komada (7 je već rezerviranih) i ovim putem nudimo mogućnost rezervacije istog da kao pratitelji Topfishing Zagreb Facebook profila i foruma na kojim se oglašavamo, imate priliku rezervirati istog.
Štapovi će planuti, u to smo sigurni jer samo Fuji vodilice koje su na njemu dođe minimum 400kn + halter te s ovom cijenom blank gotovo da dobijete gratis.

Info i rezervacije: 01/5531-477, 095 391 4940, Jablanska 82, Rudeš, www.topfishing.hr. topfishing.zagreb@gmail.com

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Odg: PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA!
« Odgovori #1 u: 03. 07. 2015. 14:06 »
www.spineri.com TEST-iraju
***Garbolino Game Exellence 220cm 1-7g u akciji***

dan_ban

• Gost
« Odgovori #2 u: 03. 07. 2015. 20:33 »
gle me kako propuštam priliku,
daj malo smanjite taj trash.

sad ste već mainstream, ne?

rojs

• Gost
« Odgovori #3 u: 04. 07. 2015. 02:50 »
gle me kako propuštam priliku,
daj malo smanjite taj trash.

sad ste već mainstream, ne?

I ubacite štil od metle..........na www.nemamprijatelja.com

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #4 u: 04. 07. 2015. 09:03 »

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #5 u: 04. 07. 2015. 09:04 »

tomcice

• Gost
« Odgovori #6 u: 04. 07. 2015. 09:05 »
štap je odličan  *to je to

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #7 u: 04. 07. 2015. 09:13 »

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #8 u: 04. 07. 2015. 09:15 »
Segi, hvala na fotkama. Drago mi je da si zadovoljan sa štapom...

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #9 u: 04. 07. 2015. 09:16 »
Jučer je točku na "I" stavila i ova mrena koju je ulovio Goran Pišćak sa www.spineri.com na slapu...

tomcice

• Gost
« Odgovori #10 u: 04. 07. 2015. 10:17 »
Molim i drugi put ;) Toni & tata full zadovoljni štapekom  :D

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
« Odgovori #11 u: 06. 07. 2015. 09:41 »
Ivan Sebastijan Kolarić iz Orešja poslao nam je još fotografija s ribolova preko vikendo gdje je Game Exellence u bio glavnoj ulozi... Pošilja novih štapova stiže ovaj četvrtak ili petak u dućan!

Offline blinker

• Član foruma
  • *
Nije da je nešto prevažno, ali moram ispraviti netočan navod iz naslova teme. Naime, nasljednik Game Huntera je AVENGER PP. Ista gramaža, iste duljine, ista cijena, isto sve samo drukčija boja. Ništa više. Možda samo microlura. I žao mi što za Game Hunter moram žicati nekoga da ga donese iz Češke, aber yebi ga.

Ja ustvari volim biti uz vodu. Štap nosim zato da bi me zvali ribolovcem a ne budalom koja hoda kraj vode.

dan_ban

• Gost
ma pojma ti nemaš.
saće ti rojs objasnit.

a možda ti i ponudi neku zamjenu. nekaj bolje od ovog iz česke.

Offline TopFishing

• Moderator
  • *
Lovi se...